ŚLUBOWANIE KLASY PIERWSZEJ

Jedną z pierwszych chwil w życiu każdego ucznia, na którą czeka z wielkim niepokojem, jest rozpoczęcie nauki w klasie pierwszej. Uroczystość ślubowania, która odbyła się 18 października 2019r. jest tego najlepszym przykładem.
„Ślubuję być dobrym Polakiem, dbać o dobre imię swojej klasy i szkoły. Będę uczyć się w szkole jak kochać Ojczyznę, jak dla niej pracować, kiedy urosnę. Będę starał się być dobrym kolegą, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom” - takie przyrzeczenie składali pierwszoklasiści, którzy w obecności, księdza proboszcza, dyrekcji szkoły, wychowawcy oraz nauczycieli i rodziców, zostali oficjalnie włączeni do społeczności uczniowskiej naszej szkoły. Pierwszaki pokazały czego już zdążyły się nauczyć, prezentując piękną część artystyczną. Uczniowie klasy I otrzymali dyplomy, legitymacje oraz upominki.
Uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem.