DZIEN EDUKACJI NARODOWEJ

W dniu 11 października 2019 roku w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. O godzinie 10.00 w sali gimnastycznej spotkali się uczniowie , nauczyciele, pracownicy szkoły oraz zaproszeni goście - Przewodnicząca Rady Rodziców p. Agata Sojda.
Część artystyczna została przygotowana przez przedszkolaków, uczniów klasy "0"i klasy VIII. Występujący wyrazili wdzięczność kadrze pedagogicznej i pracownikom obsługi za trud nauczania i wychowywania młodego pokolenia.
Po części artystycznej głos zabrała Przewodnicząca Rady Rodziców pani Agata Sojda , która życzyła dalszych sukcesów i osiągnięć zawodowych, satysfakcji z pracy z dziećmi i młodzieżą.
Na zakończenie akademii głos zabrała pani Dyrektor Katarzyna Jurkowska, która podziękowała swoim pracownikom za ciężką pracę, dotychczasowe zaangażowanie oraz życzyła wiele sił i wytrwałości w tym zawodzie.

indeks.jpg