ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

W dniu 18 czerwca w godzinach popołudniowych odbyła się uroczysta akademia z okazji zakończenia roku szkolnego 2018/2019. Pożegnaliśmy dwie wspaniałe klasy VIII i III gimnazjum. Uczniowie zaprezentowali wzruszający program artystyczny, któremu przyświecało motto: "Młodość jest rzeźbiarką , co wykuwa żywot cały". Przy pięknych słowach wierszy oraz wzruszających piosenkach piosenkach nie obyło się bez łez. Absolwenci złożyli uroczyste ślubowanie, podczas którego przyrzekali godnie reprezentować imię naszej szkoły oraz przekazali sztandar klasie VII. Na koniec podziękowali dyrekcji, wychowawcom, nauczycielom oraz wszystkim pracownikom szkoły za wszelki trud włożony w ich wykształcenie i wychowanie oraz przekazali pamiątkowe prezenty dla szkoły.

zak.jpg